Přesto, že na kvalitu klademe vysoký důraz, může se stát, že zboží nebude odpovídat Vašim představám, či se na něm projeví vady. Nezoufejte, situaci s Vámi vyřešíme.

Zde je postup

  • Pořiďte krátký videozáznam, kde bude vada zřetelně vidět (např. správně zapojený konektor displaye, ale display nezobrazuje) a pošlete nám ho na email s číslem objednávky. Obratem se Vám ozveme s řešením.
  • Vadný díl můžete zaslat zpět i bez nahrávky, jen vyřízení reklamace bude trvat déle. V tom případě prosíme o popis vady, číslo objednávky a číslo účtu(pro případ, že další díl není skladem)

 

Není možné reklamovat vady způsobené montáží, neodbornou manipulací, mechanické poškození zboží (např. praské displaye, digitizery, kryty, utržené a natrhnuté flexy, konektory). Tyto reklamace budou zamítnuty.

 

 

Vrácení zboží bez udání důvodu je možné do 14ti dnů pouze pro spotřebitele. Pro podnikatele je možné vrácení pouze po předchozí dohodě do 5ti dnů od převzetí. Případy jsou posuzovány individuálně a aplikuje se poplatek znovu uvedení do prodeje.

hamburger check chip magnifier mobile phone placeholder plug table user angle-down angle-left angle-right angle-up basket clock close envelope grid full-screen package flag truck montaz warning-circle forward zadni-kryt chip-alt repair os