Zboží zasíláme prostřednictvím Zásilkovny, GLS nebo DPD. V případě Zásilkovny vychází dopravné pouze na 59 Kč. Za dobírku se připlácí ještě 30 Kč navíc. Zásilka je připravena na výdejním místě ve většině případů druhý den. Běžná doba uložení činí 7 kalendářních dnů. Můžete ovšem zažádat o prodloužení na 21 dnů včetně prostřednictvím odpovědní SMS.

 

U kurýrní služby DPD je cena 99 Kč, s dobírkou o 30 Kč více. Doručení bývá většinou do 24h. Kurýr Vás informuje telefonicky nebo sms zprávou o doručení. 

Doručení prostřednictvím GLS vyjde na 79 Kč, za dobírku se připlácí 35 Kč. Doručení je také obvykle do druhého dne.

Zákazníci z Prahy mohou využít rozvozu, kde Vám zásilku za 219 Kč ještě ve stejný den doručíme kurýrní službou DoDo. Při využítí expresního doručení Liftagem/Woltem to zvládneme do hodiny.

Také nás můžete navštívit na provozovně na Praze 4, Nuselská 98, kde máme zboží fyzicky skladem a můžete si ho zde i bez objednávky prohlédnout a vyzvednout.

 

Platba

K úhradě přes internetový obchod můžete využít platbu kartou, která je rychlá a bezpečná.

Také můžete využít bezhotovostního běžného převodu do Fio banky, převod zde může trvat 1-3 dny.

Zásilky si lze objednat na dobírku, kdy platíte až v momentě převzetí zásilky.

Na naší prodejně nebo při rozvozu můžete samozřemě platit hotově, na prodejně ještě pak platební kartou.

 

hamburger check chip magnifier mobile phone placeholder plug table user angle-down angle-left angle-right angle-up basket clock close envelope grid full-screen package flag truck montaz warning-circle forward zadni-kryt chip-alt repair os